Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Digitální znak P (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Digitální znak P zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Digitální znak P. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak P zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Digitální znak P ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Digitální znak P ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 013 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Obrázek, klipart pojmenovaný Digitální znak P můžete sdílet s kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Digitální znak P se nachází v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kameraman ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednokolka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Schody nahoru zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ke stáhnutí, grafika, obrázek, vektor, cliparts, Digitální znak P, Digitální znak P, Symboly, svg, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, web, škola, openOffice, textové dokumenty, video, profil, inkscape, webové stránky, Twitter, diář, profilovka, avatar, dokumenty, časopis, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Abrahám zdarma, vektor Gepard ke stáhnutí nebo obrázek Sklenice s pivem ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.