Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Voda, Nápoje pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Voda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Voda. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Voda? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voda zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Voda ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Voda ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1021x1600
816x1280
510x800
318x500
101x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Voda je v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bruneta ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vánoční osvětlení zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Telefonní budka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, ilustrace, svg, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, vektor, Voda, download, obrázek, zdarma, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, památník, pozvánky, word, prezentace, plakáty, profilovka, Adobe Illustrator , fotokniha, webové stránky, PowerPoint, web, corelDraw, plakát, Twitter, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční stromeček ke stáhnutí, klipart M4V zdarma nebo ilustrace Smajlík panda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.