Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Chipsy (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chipsy zadarmo

Chipsy je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Chipsy je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Chipsy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chipsy zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Chipsy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chipsy ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 560 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Gerald_G

Zaujal vás náš klipart Chipsy? Potom se podělte s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Chipsy se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Cihla ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žákyně ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Zlaté prsteny zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, vektorový obrázek, free, ke stáhnutí, download, obrázek, cliparts, ke stažení, klipart, Chipsy, ilustrace, zdarma, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: etikety, word, corelDraw, oznámení, kalendář, profil, diář, logo, wordpress, video, památník, prezentace, Adobe Illustrator, referáty, pozvánky, diplomová práce, web

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Tlamovec spící zdarma, ilustrace Dálkový ovladač zdarma nebo vektorový klipart Mosambik ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.