Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chipsy, Jídlo do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chipsy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Chipsy. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chipsy ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Chipsy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chipsy zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chipsy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chipsy ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x970
1280x776
800x485
500x303
160x97

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 560 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chipsy je v kategorii Kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bílá věž ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kladivo zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mravenec ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, cliparts, svg, ilustrační obrázek, grafika, kliparty, ke stáhnutí, free, obrázek, Chipsy, klipart, Jídlo, vektorový obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, blog, seminární práce, památník, corelDraw, profilovka, Pinterest, prezentace, Adobe Illustrator , dokument, pozvánky, referáty, plakáty, word, webové stránky, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Monarcha stěhovavý ke stáhnutí, klipart Absinth zdarma nebo ilustrace Fotograf ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.