Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kosatec, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosatec zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kosatec. Pakliže si chcete obrázek Kosatec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 386 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosatec patří do sekce Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Sada emotikonů zdarma Podívejte se i na vektor Počítadlo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Šipka vpravo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, ilustrace, Kosatec, Kosatec, zdarma, ke stažení, Květiny, kliparty, vektor, ke stáhnutí, download, obrázek, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, Pinterest, avatar, profilovka, kalendář, plakát, Twitter, office, web, Facebook, škola, dokument, word, časopis, blog

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Těhotenství zdarma, obrázek Zlatá ozdoba ke stažení nebo klipart Maminka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.