Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kosatec (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kosatec stahujte zadarmo

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosatec. Obrázek Kosatec je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 386 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: jpenrici

Líbí se vám klipart Kosatec? Pak se podělte s blízkými na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

Klipart Kosatec patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Americká lokomotiva ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kompresor ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lopata ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, free, svg, zdarma, kliparty, klipart, Kosatec, download, cliparts, grafika, ilustrační obrázek, vektor, Květiny, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: škola, tiskoviny, katalog, Adobe Illustrator, plakáty, kalendář, články, video, plakát, inkscape, památník, etikety, corelDraw, prospekty, profilovka, fotokniha, deníček

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Ventilátor ke stažení, vektorový klipart Zamilované přání ke stažení nebo obrázek Kočárek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.