Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kosatec, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosatec zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kosatec. Stahujte klipart Kosatec v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Kosatec? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kosatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 386 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kosatec je v sekci Kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Chleba ke stažení Podívejte se i na obrázek Dýně pirát ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Fialové auto zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Kosatec, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, vektor, Květiny, ilustrační obrázek, download, grafika, ilustrace, svg, Kosatec

Doporučené použití klipartu: seminární práce, avatar, Twitter, PowerPoint, časopis, kalendář, Pinterest, fotokniha, web, profil, word, office, corelDraw, Facebook, pozvánky, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Oliver Cromwell ke stažení, klipart Husa ke stáhnutí nebo ilustrace Motýl zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.