Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kosatec, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosatec zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kosatec. Pakliže si chcete obrázek Kosatec stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosatec ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosatec ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 386 456 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosatec je v sekci Ilustrační obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Islám ke stažení Podívejte se i na ilustrace Trick or treat! ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kostel zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, cliparts, svg, ilustrace, Květiny, klipart, obrázek, Kosatec, Kosatec, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, avatar, články, corelDraw, pozvánky, PowerPoint, profil, web, dokumenty, prezentace, Adobe Illustrator , památník, profilovka, Instagram, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Megafon ke stažení, vektor Uganda ke stáhnutí nebo obrázek Indiánka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.