Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Dálnice (Auta) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dálnice zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Dálnice. Klipart Dálnice je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám obrázek (klipart) Dálnice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálnice zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dálnice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dálnice ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x720
1280x576
800x360
500x225
160x72

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 126 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: IncessantBlabber

Potěší nás, pokud budete tento klipart Dálnice sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Dálnice je v kategorii Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční sněhulák ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Dortíček ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Fialová složka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Auta, svg, vektor, download, cliparts, grafika, Dálnice, zdarma, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: office, inkscape, seminární práce, blog, profil, památník, prezentace, Pinterest, Instagram, etikety, PowerPoint, diář, Facebook, články, pozvánky, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Bible a kříž ke stažení, ilustrace Kuřátka s vejci ke stažení nebo klipart Pirát ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si Akční hru Spider Man. Je online a zdarma.