Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zapalovač (Přístroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zapalovač zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zapalovač. Vektorová ilustrace Zapalovač je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Zapalovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: hatalar205

Tento obrázek s názvem (Zapalovač) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Zapalovač se nachází v kategorii Kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pojistková skříň ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Camembert ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Malé písmeno Q ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zapalovač, svg, Zapalovač, kliparty, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, klipart, zdarma, ke stáhnutí, obrázek, Přístroje, cliparts, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: corelDraw, eshop, dokument, avatar, prezentace, Instagram, Facebook, openOffice, textové dokumenty, wordpress, web, etikety, seminární práce, dokumenty, plakáty, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Znamení beran ke stažení, obrázek, klipart Výtah ke stažení nebo vektorový klipart Půlnoc ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.