Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zapalovač, Přístroje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zapalovač zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zapalovač. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zapalovač nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zapalovač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hatalar205

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zapalovač je v kategorii Ilustrační obrázky přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Nekonečno ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek XLSM zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mléko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, free, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, download, Přístroje, ke stažení, kliparty, Zapalovač, svg

Doporučené použití klipartu: fotokniha, seminární práce, Pinterest, Instagram, prezentace, avatar, office, webové stránky, PowerPoint, články, profilovka, škola, profil, Twitter, pozvánky, dokument

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Kuřák ke stáhnutí, klipart Hudební noty zdarma nebo ilustrace Růžová růže ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.