Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zapalovač (Přístroje) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zapalovač zdarma ke stažení

Zapalovač je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Zapalovač stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zapalovač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 439 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: hatalar205

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zapalovač s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Klipart Zapalovač se nachází v sekci Obrázky, kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kompresor ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Upíří zuby zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Citroen Ami6 ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Zapalovač, Přístroje, zdarma, svg, obrázek, Zapalovač, ilustrace, cliparts, vektor, ke stažení, grafika, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: diář, video, word, openOffice, plakáty, škola, eshop, Pinterest, profilovka, památník, corelDraw, Adobe Illustrator, etikety, články, inkscape, profil

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Červené Z ke stáhnutí, ilustrace Fofrník zdarma nebo klipart Znamení vodnář zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.