Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Boží oko (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Boží oko zdarma ke stažení

Boží oko je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Boží oko ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Boží oko zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Boží oko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Boží oko ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1293x1600
1034x1280
646x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 121 626 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Boží oko s kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Klipart Boží oko je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kluk s deštníkem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart PF 2021 zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Emo dívka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, Boží oko, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, cliparts, download, Symboly, Boží oko, obrázek, grafika, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, word, openOffice, dokumenty, PowerPoint, eshop, památník, vizitky, Pinterest, inkscape, pozvánky, seminární práce, webové stránky, Adobe Illustrator, deníček, avatar, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Stopky ke stáhnutí, vektorový obrázek Korálová ryba zdarma nebo obrázek, klipart Gay symbol zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.