Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kršna jantra, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kršna jantra zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Kršna jantra. Klipart Kršna jantra je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Kršna jantra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kršna jantra zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Klipart Kršna jantra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kršna jantra ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x787
500x492
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 313 437 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Ramchand

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kršna jantra patří do sekce Obrázky, kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kolie zdarma Podívejte se i na klipart Želvička ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Černý pěšec ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, ke stažení, kliparty, svg, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, download, klipart, cliparts, Náboženství, Kršna jantra, free, vektor

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, referáty, články, Twitter, web, word, Adobe Illustrator , profil, openOffice, webové stránky, inkscape, památník, fotokniha, blog, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Ohňostroj zdarma, ilustrace Hummus ke stažení nebo vektor Policajt ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat blahopřání.