Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Všeobecná sestra (Ženy) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Všeobecná sestra zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Všeobecná sestra. Klipart Všeobecná sestra je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Všeobecná sestra v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Všeobecná sestra zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Všeobecná sestra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Všeobecná sestra ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 816 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Všeobecná sestra? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Všeobecná sestra se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Krysa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart BMW touring zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Smajlík bléé ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, cliparts, zdarma, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, Všeobecná sestra, svg, download, ke stažení, Všeobecná sestra, obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokument, video, referáty, eshop, plakáty, články, profilovka, Facebook, památník, office, diář, škola, avatar, Instagram, časopis

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Djembe ke stáhnutí, obrázek, klipart Váha zdarma nebo vektorový klipart Houpací Santa zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.