Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Všeobecná sestra, Ženy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Všeobecná sestra zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Všeobecná sestra. Klipart Všeobecná sestra je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Všeobecná sestra zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Všeobecná sestra ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Všeobecná sestra ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 816 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Všeobecná sestra se nachází v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jóga ke stažení Podívejte se i na vektor Levhart ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Jarní závitky zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Ženy, obrázek, cliparts, vektor, download, klipart, svg, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: blog, web, škola, pozvánky, seminární práce, Facebook, openOffice, prezentace, corelDraw, inkscape, fotokniha, články, Adobe Illustrator , Instagram, dokument, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Sněženka ke stažení, obrázek Červené M ke stáhnutí nebo klipart Absinth zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.