Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Airbus A320 (Doprava) nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Airbus A320 zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Airbus A320. Kreslená ilustrace Airbus A320 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A320 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Airbus A320 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A320 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 660 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Airbus A320? Pak se podělte s přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Airbus A320 je v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Donald Trump ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Snubní prstýnky zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené Q ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, download, grafika, Doprava, kliparty, svg, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Airbus A320, Airbus A320, zdarma, ke stažení, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, pozvánky, PowerPoint, word, články, seminární práce, office, Adobe Illustrator, škola, eshop, dokument, profil, prezentace, referáty, avatar, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Slunečnice ke stáhnutí, obrázek, klipart Porcování hovězího zdarma nebo vektorový klipart Arizona zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.