Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Airbus A320, Doprava pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Airbus A320 zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Airbus A320. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Airbus A320. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Airbus A320 lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A320 zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Airbus A320 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Airbus A320 ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 660 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Airbus A320 je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ještěrka zdarma Podívejte se i na obrázek Květinový stromek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bílé vajíčko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, Airbus A320, ilustrace, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, svg, klipart, Airbus A320, zdarma, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, referáty, dokumenty, profil, webové stránky, web, kalendář, PowerPoint, profilovka, škola, články, openOffice, prezentace, pozvánky, Adobe Illustrator , plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Pí zdarma, klipart Atomová elektrárna ke stažení nebo ilustrace Žehlička ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.