Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutí smajlíci (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutí smajlíci zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Žlutí smajlíci. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žlutí smajlíci nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žlutí smajlíci? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutí smajlíci zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutí smajlíci ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutí smajlíci ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x297
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 763 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Chrisdesign

Líbí se vám klipart Žlutí smajlíci? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Klipart Žlutí smajlíci je v kategorii Obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Růžové srdce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Notebook ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Kytice růží ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Smajlíci, grafika, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Žlutí smajlíci, cliparts, vektor, klipart, free, ilustrace, ke stažení, download, Žlutí smajlíci, obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, kalendář, office, profil, Instagram, fotokniha, škola, webové stránky, corelDraw, etikety, Adobe Illustrator, památník, Facebook, openOffice, Pinterest, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Bobřík ke stažení, obrázek Anděl ke stažení nebo vektor Digitální znak K ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.