Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vědecká kalkulačka, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vědecká kalkulačka zdarma ke stažení

Vědecká kalkulačka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Vědecká kalkulačka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vědecká kalkulačka zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Vědecká kalkulačka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vědecká kalkulačka ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

874x1600
699x1280
437x800
273x500
87x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 133 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mathafix

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vědecká kalkulačka patří do sekce Ilustrační kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sršeň zdarma Podívejte se i na klipart Tunisko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dárce krve ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, ke stažení, svg, vektorový obrázek, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, grafika, Vědecká kalkulačka, Vědecká kalkulačka, download, ke stáhnutí, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, web, Adobe Illustrator , PowerPoint, profil, dokumenty, Instagram, památník, Pinterest, openOffice, pozvánky, prezentace, referáty, plakát, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Žena za počítačem zdarma, ilustrace Strom s kořeny ke stažení nebo vektor Káva ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.