Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Helikónie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Helikónie zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Helikónie. Vektorový obrázek Helikónie je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Helikónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 62 976 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: jpenrici

Potěší nás, pokud budete tento klipart Helikónie sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Klipart Helikónie patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Recyklace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Madagaskar ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znak lev zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, ke stažení, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Květiny, zdarma, ilustrace, kliparty, obrázek, Helikónie, cliparts, grafika, svg, Helikónie

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, webové stránky, památník, wordpress, dokumenty, Instagram, plakáty, PowerPoint, časopis, Adobe Illustrator, články, profil, škola, prezentace, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Jaderná elektrárna zdarma, vektor james clerk maxwell ke stáhnutí nebo obrázek Fialový smajlík ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.