Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Helikónie, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Helikónie zdarma ke stažení

Helikónie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Helikónie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Helikónie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Helikónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Helikónie je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zamilovaný smajlík zdarma Podívejte se i na obrázek Parašutista ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vrtáky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektorový obrázek, svg, obrázek, vektor, kliparty, Helikónie, ilustrace, Květiny, grafika, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, download, free

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, památník, články, profil, Adobe Illustrator , openOffice, corelDraw, word, plakát, škola, profilovka, Facebook, referáty, web, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Asie zdarma, klipart Slavnostní přípitek ke stažení nebo ilustrace Déšť ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.