Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Helikónie, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Helikónie zdarma ke stažení

Helikónie je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Helikónie je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Helikónie lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Helikónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Helikónie patří do sekce Obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Šiška zdarma Podívejte se i na klipart Strašidelný hrad ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Smajlík pirát ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, download, ke stáhnutí, cliparts, Helikónie, Květiny, svg, ilustrace, ke stažení, vektorový obrázek, Helikónie, grafika, kliparty, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, avatar, inkscape, webové stránky, prezentace, PowerPoint, kalendář, Instagram, články, dokument, Facebook, škola, Twitter, Adobe Illustrator , dokumenty, profilovka

Mezi hezké kresby patří i klipart Guinea zdarma, ilustrace Vánoční bota ke stažení nebo vektor Smajlík farmář ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.