Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Helikónie, Květiny pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Helikónie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Helikónie. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Helikónie. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Helikónie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Helikónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 976 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpenrici

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Helikónie patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čaj s cukrem zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík duch ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Německý voják ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, vektorový obrázek, vektor, Květiny, free, ilustrační obrázek, cliparts, klipart, svg, ilustrace, Helikónie, kliparty, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: časopis, web, openOffice, profil, corelDraw, Facebook, avatar, škola, články, Pinterest, pozvánky, plakáty, dokument, dokumenty, Instagram, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Složka s obrázky zdarma, obrázek Maorský dům ke stažení nebo klipart Karty kára ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.