Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Helikónie (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Helikónie zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Helikónie. Klipart Helikónie je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Helikónie? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Helikónie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Helikónie ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 62 976 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: jpenrici

Tento obrázek s názvem (Helikónie) můžete sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Helikónie je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Kanada ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kristus na kříži ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Černá kraslice ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, Helikónie, ilustrační obrázek, klipart, svg, free, Květiny, Helikónie, vektor, vektorový obrázek, grafika, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Pinterest, etikety, plakáty, Adobe Illustrator, profil, textové dokumenty, Instagram, prezentace, Twitter, corelDraw, video, eshop, články, wordpress, inkscape, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Chorvatsko ke stažení, vektorový klipart Srdce v srdci ke stažení nebo obrázek, klipart Formule 1 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku najdete také tam.