Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Office, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Office zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Office. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Office nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Office v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Office zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart Office ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Office ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1592x1600
1274x1280
796x800
498x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 057 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: buggi

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Office patří do sekce Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Radioaktivita zdarma Podívejte se i na klipart Čekanka ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kůň ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, free, Office, klipart, Symboly, grafika, svg, ilustrační obrázek, cliparts, download, ilustrace, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, Office

Doporučené použití klipartu: openOffice, avatar, plakát, textové dokumenty, Pinterest, fotokniha, Facebook, referáty, Adobe Illustrator , Twitter, pozvánky, prezentace, inkscape, PowerPoint, škola, seminární práce

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Euro zdarma, ilustrace Santova asistentka ke stažení nebo vektor Portoriko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.