Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cisterna, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cisterna. Vektorová ilustrace Cisterna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cisterna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Cisterna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cprostire

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cisterna se nachází v kategorii Ilustrační obrázky doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zelená ježibaba ke stažení Podívejte se i na klipart Auto cisterna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Chilli zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Doprava, ke stažení, klipart, vektor, download, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Cisterna, obrázek, free, svg, vektorový obrázek, grafika, cliparts

Doporučené použití klipartu: články, textové dokumenty, Facebook, škola, web, dokument, fotokniha, corelDraw, inkscape, časopis, office, webové stránky, plakáty, památník, Twitter, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Strážní věž ke stažení, ilustrace Arara ke stáhnutí nebo vektor Unicorn zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.