Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cisterna, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cisterna. Vektorová ilustrace Cisterna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Cisterna lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cisterna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cprostire

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cisterna je v kategorii Obrázky, kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Satelit zdarma Podívejte se i na obrázek Duhové srdce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Smajlíci sada ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Doprava, download, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, free, vektorový obrázek, vektor, zdarma, Cisterna, ilustrace, cliparts, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, Facebook, seminární práce, inkscape, textové dokumenty, pozvánky, dokument, Pinterest, webové stránky, Instagram, web, avatar, profil, corelDraw, office, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Vejce zdarma, klipart Alarm ke stažení nebo ilustrace Mapa Floridy ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.