Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cisterna (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Cisterna. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Cisterna v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cisterna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cprostire

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Cisterna s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Cisterna se nachází v kategorii Kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor 31.10. ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Paul von Hindenburg ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Býk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Cisterna, ke stáhnutí, Cisterna, vektorový obrázek, grafika, kliparty, vektor, download, free, obrázek, zdarma, Doprava, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: eshop, blog, web, Instagram, dokumenty, plakáty, profil, avatar, Facebook, webové stránky, časopis, textové dokumenty, Adobe Illustrator, plakát, wordpress, etikety

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hydrant ke stažení, obrázek, klipart Pěšec ke stažení nebo vektorový klipart Mars ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty stahujte právě z těchto stránek.