Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Cisterna (Doprava) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cisterna zadarmo ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Cisterna. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Cisterna ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cisterna? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cisterna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cprostire

Sdílejte obrázek, klipart Cisterna s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Cisterna je v kategorii Obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Drahokamy ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ukulele zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Strom na podzim ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, free, ilustrace, zdarma, Doprava, Cisterna, grafika, klipart, download, Cisterna, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, magazín, fotografie, Pinterest, profilovka, časopis, kalendář, wordpress, pozvánky, eshop, Facebook, word, škola, deníček, letáky, blog, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Mapa Zambie ke stáhnutí, obrázek Masožravá kytka ke stáhnutí nebo vektor Dámské kolo zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.