Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cisterna, Doprava do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cisterna. Obrázek Cisterna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Cisterna? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cisterna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cprostire

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cisterna je v kategorii Vektorové kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík lízátko zdarma Podívejte se i na ilustrace Namibie ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vlak ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, grafika, free, obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrace, svg, vektor, kliparty, cliparts, Doprava, zdarma, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, referáty, avatar, openOffice, inkscape, blog, webové stránky, články, Twitter, profilovka, dokument, textové dokumenty, dokumenty, PowerPoint, Adobe Illustrator , corelDraw

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Reportérka zdarma, vektor Historické rádio ke stažení nebo obrázek Zlaté R ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.