Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Cisterna (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cisterna zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Cisterna. Obrázek Cisterna je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Cisterna ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cisterna ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1171
1280x937
800x586
500x366
160x117

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 49 960 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cprostire

Sdílejte klipart nazvaný Cisterna s kolegy na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Cisterna je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Desatero ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Námořnické srdce zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Phalaenopsis ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, svg, zdarma, vektor, ilustrace, kliparty, klipart, Cisterna, Cisterna, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, wordpress, webové stránky, pozvánky, Facebook, Pinterest, profilovka, inkscape, památník, Instagram, textové dokumenty, video, profil, fotokniha, PowerPoint, web

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Znamení beran ke stáhnutí, vektorový klipart Basketbalistka zdarma nebo obrázek, klipart Rajče zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.