Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hnědý strom (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hnědý strom zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hnědý strom. Obrázek Hnědý strom je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý strom zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hnědý strom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý strom ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1098x1600
878x1280
549x800
343x500
110x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 072 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: fcocfg

Tento obrázek s názvem (Hnědý strom) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Hnědý strom je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červená paprika ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart POT zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Meč ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, obrázek, grafika, Vánoce, free, vektorový obrázek, Hnědý strom, klipart, vektor, ilustrace, svg, download, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: etikety, inkscape, profil, profilovka, časopis, Adobe Illustrator, diář, články, kalendář, seminární práce, Twitter, referáty, video, eshop, plakáty, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Cyklista ke stáhnutí, ilustrace Vánoční zvonečky zdarma nebo klipart Brouci zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.