Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Jehně, Zvířata nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Jehně zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Jehně. Kreslená ilustrace Jehně je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Jehně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehně zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Jehně ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Jehně ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1421x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 53 967 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: molumen / molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Jehně se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek LNK ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zlak nachový zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Jihoafrická republika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, kliparty, klipart, obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, Jehně, free, cliparts, Jehně, Zvířata, ke stáhnutí, vektor, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, dokument, Adobe Illustrator , word, PowerPoint, fotokniha, openOffice, office, profilovka, blog, pozvánky, kalendář, avatar, prezentace, plakát, články

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor AAC ke stáhnutí, obrázek Berneška kanadská zdarma nebo klipart Sob ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem