Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mandle, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandle zdarma ke stažení

Mandle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mandle ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mandle? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandle zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Mandle ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandle ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
471x800
294x500
94x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 481 367 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Mandle patří do sekce Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Svatební dort zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík farmář ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Digitální znak Z ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Rostliny, download, vektor, ke stažení, klipart, ilustrační obrázek, Mandle, kliparty, obrázek, cliparts, ilustrace, free, vektorový obrázek, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, plakáty, inkscape, corelDraw, web, fotokniha, textové dokumenty, pozvánky, blog, PowerPoint, dokument, plakát, památník, word, openOffice, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Mandarinka zdarma, obrázek Sada smajlíků ke stažení nebo klipart Malá tanečnice ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.