Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Mandle, Rostliny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mandle zdarma ke stažení

Mandle je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Mandle ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Mandle? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandle zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mandle ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mandle ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

943x1600
754x1280
471x800
294x500
94x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 481 367 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mandle je v kategorii Ilustrační kliparty rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slánka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Zelené vajíčko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zmrzlinový pohár ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Mandle, download, grafika, Rostliny, ilustrace, klipart, cliparts, Mandle, ke stažení, svg, kliparty, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, kalendář, inkscape, dokument, škola, referáty, Facebook, profilovka, památník, články, seminární práce, Pinterest, časopis, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Monarcha stěhovavý ke stáhnutí, klipart Absinth zdarma nebo ilustrace Fotograf ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.