Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zamilovaný slon, Láska zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zamilovaný slon zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zamilovaný slon. Kreslená ilustrace Zamilovaný slon je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný slon zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zamilovaný slon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zamilovaný slon ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1210x1600
968x1280
605x800
378x500
121x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 41 469 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zamilovaný slon patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně klaun zdarma Podívejte se i na vektor Formule ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace VW Scirocco ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, download, cliparts, grafika, Zamilovaný slon, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, Láska, free, svg, Zamilovaný slon, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, blog, časopis, inkscape, prezentace, referáty, plakáty, Instagram, kalendář, profilovka, office, dokument, Pinterest, památník, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Bochník chleba zdarma, obrázek Mark Twain ke stažení nebo klipart Zamilované psaní ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.