Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Malé písmeno O, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno O zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Malé písmeno O. Vektorová ilustrace Malé písmeno O je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Malé písmeno O? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno O zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Malé písmeno O ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno O ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Malé písmeno O je v sekci Kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Irsko ke stažení Podívejte se i na ilustrace Rovníková Guinea ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Texasu zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, Malé písmeno O, svg, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Malé písmeno O, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ke stáhnutí, free, download

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, časopis, Facebook, kalendář, Adobe Illustrator , profilovka, články, word, profil, web, plakát, Instagram, openOffice, fotokniha, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Narozeniny číslo 1 ke stažení, vektor Video projektor ke stáhnutí nebo obrázek Les zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.