Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Malé písmeno O, Symboly zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Malé písmeno O zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Malé písmeno O. Vektorová ilustrace Malé písmeno O je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Malé písmeno O? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno O zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Malé písmeno O ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Malé písmeno O ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 840 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Malé písmeno O patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Suši zdarma Podívejte se i na vektor Kádinka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zdrhovadlo ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, obrázek, grafika, free, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, svg, Malé písmeno O, Malé písmeno O, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, časopis, web, webové stránky, profilovka, články, textové dokumenty, openOffice, Instagram, referáty, Pinterest, PowerPoint, avatar, seminární práce, dokumenty, office

Mezi hezké kresby patří i vektor Sloní noha zdarma, obrázek Cukroví ke stažení nebo klipart Vánoční svícen ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.