Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Brad Pitt (Osobnosti) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brad Pitt zdarma ke stažení

Brad Pitt je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Brad Pitt stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Brad Pitt v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brad Pitt zdarma ke stažení, Osobnosti vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brad Pitt ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brad Pitt ke stažení, Osobnosti vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1256x1600
1005x1280
628x800
392x500
125x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 111 829 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: joelibby

Sdílejte klipart nazvaný Brad Pitt s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Brad Pitt se nachází v sekci Ilustrační kliparty osobnosti ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čokoládový donut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sněžení zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Zavírací špendlíky ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, download, ke stáhnutí, kliparty, grafika, cliparts, free, ilustrace, vektor, Brad Pitt, Brad Pitt, svg, ke stažení, klipart, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, dokumenty, avatar, plakáty, plakát, dokument, Facebook, časopis, památník, fotokniha, corelDraw, referáty, seminární práce, etikety, Instagram, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Šípky ke stáhnutí, vektorový obrázek Ošatka s vajíčky zdarma nebo vektorový obrázek Strom na jaře zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.