Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté D, Symboly nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté D zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zlaté D. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zlaté D ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté D zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté D ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté D ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x651
500x407
160x130

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 092 386 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté D je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kočičky ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Ježek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Černá stuha ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zlaté D, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, zdarma, Zlaté D, free, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ilustrace, vektor, Symboly, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: referáty, časopis, kalendář, pozvánky, Instagram, plakáty, dokument, web, Twitter, fotokniha, office, Pinterest, články, plakát, škola, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Vatikán ke stáhnutí, klipart Zelené jablíčko zdarma nebo ilustrace Hříbky ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.