Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté D (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté D zdarma ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Zlaté D. Stahujte klipart Zlaté D v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté D? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté D zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté D ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté D ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1303
1280x1042
800x651
500x407
160x130

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 092 386 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Zlaté D s blízkými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Klipart Zlaté D se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Baseballista ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Okurek zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Bob Marley ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, cliparts, grafika, ke stažení, free, download, ke stáhnutí, svg, Symboly, zdarma, ilustrační obrázek, Zlaté D, obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, seminární práce, video, Facebook, škola, avatar, webové stránky, Pinterest, PowerPoint, dokument, fotokniha, dokumenty, Adobe Illustrator, deníček, články, plakáty

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Dalekohled ke stáhnutí, obrázek Galileo Galilei ke stáhnutí nebo vektorový klipart Ovocný věnec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby jsou ke stažení taktéž tam.