Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Telefonní budka (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Telefonní budka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Telefonní budka. Kreslená ilustrace Telefonní budka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefonní budka zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Obrázek Telefonní budka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Telefonní budka ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 399 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: tatica

Líbí se vám klipart Telefonní budka? Pak se podělte s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Telefonní budka patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mapa Německa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Levandulová stužka ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Mapa Taiwanu ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, grafika, cliparts, vektorový obrázek, Stavby, free, ke stáhnutí, Telefonní budka, vektor, Telefonní budka, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, seminární práce, diář, Facebook, textové dokumenty, office, plakáty, PowerPoint, dokumenty, profilovka, web, eshop, Adobe Illustrator, inkscape, word

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Smajlík panda ke stažení, vektor Dracena refexa ke stažení nebo obrázek Růžičky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.