Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hrací kostky (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrací kostky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hrací kostky. Obrázek Hrací kostky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Hrací kostky v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrací kostky zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrací kostky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrací kostky ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1453
1280x1163
800x727
500x454
160x145

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 29 830 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: OpenClipart

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Hrací kostky s ostatními na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Hrací kostky je v sekci Ilustrační obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Tenečnice u tyče ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kavárnička ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Vyplazený jazyk ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, klipart, vektorový obrázek, kliparty, vektor, ke stažení, Hrací kostky, grafika, Hrací kostky, ilustrace, ke stáhnutí, svg, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, word, články, video, plakáty, památník, textové dokumenty, kalendář, prezentace, dokumenty, Adobe Illustrator, časopis, diář, openOffice, Facebook, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Škoda 1000 MB ke stažení, klipart LHA ke stažení nebo ilustrace Mapa Bahrajnu ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.