Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kladivo, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kladivo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kladivo ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kladivo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Kladivo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: david_benjamin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kladivo se nachází v sekci Ilustrační obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jupiter ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Santa Panda zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Alpský roh ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, zdarma, kliparty, Kladivo, Nástroje, ke stažení, svg, obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, časopis, Twitter, plakáty, webové stránky, seminární práce, blog, prezentace, profilovka, pozvánky, škola, Instagram, profil, inkscape, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Znak lev ke stáhnutí, ilustrace Mravenec zdarma nebo vektor Slepá spravedlnost ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.