Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kladivo (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Kladivo. Vektorový obrázek Kladivo je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Líbí se vám obrázek (klipart) Kladivo? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kladivo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: david_benjamin

Sdílejte obrázek, klipart Kladivo s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Kladivo se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Digitální znak 3 ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Láhev vína zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Wifi USB Dongle ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, download, zdarma, svg, ke stáhnutí, Kladivo, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: diář, Twitter, Adobe Illustrator, pozvánky, profilovka, openOffice, dokumenty, textové dokumenty, profil, články, wordpress, plakáty, web, kalendář, památník, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Zlatý zavináč ke stáhnutí, vektorový obrázek Metronom zdarma nebo vektorový obrázek Semafor žlutá zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.