Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Kladivo (Nástroje) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Kladivo. Klipart Kladivo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kladivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: david_benjamin

Tento obrázek s názvem (Kladivo) můžete sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Kladivo je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Dračinka jižní ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart VW Kombi ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno T ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Kladivo, Nástroje, obrázek, download, vektorový obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, Kladivo, cliparts, zdarma, vektor, kliparty, klipart, free

Doporučené použití klipartu: plakáty, etikety, diář, webové stránky, články, kalendář, profilovka, dokument, památník, profil, pozvánky, office, eshop, plakát, textové dokumenty, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Krabice mléka ke stažení, vektorový klipart Černá věž ke stažení nebo obrázek, klipart Labyrint ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.