Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kladivo, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Kladivo. Klipart Kladivo je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kladivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: david_benjamin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kladivo je v sekci Obrázky, kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bonboniéra ke stažení Podívejte se i na obrázek Telefonní automat ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Afghánistán zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Kladivo, kliparty, svg, free, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, Kladivo, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, Nástroje, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: corelDraw, kalendář, word, dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, Pinterest, Instagram, blog, škola, openOffice, prezentace, články, profil, PowerPoint, památník

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Ovečka ke stažení, klipart Koleje ke stáhnutí nebo ilustrace Marihuana zakázána zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.