Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Kladivo (Nástroje) do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Kladivo. Vektorový obrázek Kladivo jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kladivo ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: david_benjamin

Sdílejte obrázek, klipart Kladivo s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Kladivo se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Gerald Ford zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Moa ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kladivo, ke stáhnutí, Kladivo, svg, kliparty, cliparts, klipart, zdarma, grafika, ke stažení, free, download, Nástroje, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: brožury, tiskoviny, profilovka, Zoner Callisto, bakalářská práce, seminární práce, blog, památník, profil, vstupenky, fotokniha, manuály, dokument, avatar, PowerPoint, openOffice, corelDraw

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Smajlík pes ke stáhnutí, vektorový obrázek Kormorán zdarma nebo vektorový obrázek Weta zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.