Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kladivo, Nástroje pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kladivo zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Kladivo. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kladivo ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Kladivo v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kladivo ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kladivo ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1586x1600
1269x1280
793x800
496x500
159x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 316 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: david_benjamin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kladivo je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Špendlík zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční medvídek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Geometrické linie v portrétu ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, svg, Nástroje, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, Kladivo, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrace, free, grafika

Doporučené použití klipartu: památník, fotokniha, word, škola, Adobe Illustrator , Facebook, profil, office, články, pozvánky, plakáty, Pinterest, corelDraw, dokumenty, prezentace, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mapa Bruneje zdarma, vektor Ryba ke stažení nebo obrázek Vejce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.