Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Rybářská loď (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Rybářská loď zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Rybářská loď. Obrázek Rybářská loď je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Rybářská loď? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybářská loď zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Rybářská loď ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rybářská loď ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1597
1280x1278
800x798
500x499
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 858 688 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Sdílejte klipart nazvaný Rybářská loď s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Rybářská loď se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Jamajka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Námořník zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Malajsie ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, grafika, ke stáhnutí, zdarma, download, vektorový obrázek, cliparts, svg, ilustrace, Rybářská loď, Rybářská loď, klipart, ke stažení, Doprava

Doporučené použití klipartu: corelDraw, openOffice, webové stránky, škola, PowerPoint, pozvánky, eshop, wordpress, video, prezentace, word, plakát, office, inkscape, Pinterest, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Bílý král ke stáhnutí, vektorový obrázek Čtyřlístek zdarma nebo vektorový obrázek Digitální znak 3 zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.