Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Pytlík s bonbony (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pytlík s bonbony zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Pytlík s bonbony. Pakliže si chcete obrázek Pytlík s bonbony stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pytlík s bonbony? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík s bonbony zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pytlík s bonbony ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík s bonbony ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 79 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Pytlík s bonbony s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Pytlík s bonbony je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Cool smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart James Coburn ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Filmové srdce zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Pytlík s bonbony, kliparty, Vánoce, vektorový obrázek, vektor, download, ilustrační obrázek, ke stažení, Pytlík s bonbony, obrázek, zdarma, klipart, ilustrace, cliparts, svg

Doporučené použití klipartu: seminární práce, inkscape, dokumenty, plakáty, Adobe Illustrator, wordpress, profil, diář, Twitter, avatar, office, webové stránky, video, openOffice, plakát, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mléko zdarma, ilustrace Ježeček ke stáhnutí nebo klipart Lachtan ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.