Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Pytlík s bonbony, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pytlík s bonbony zdarma ke stažení

Pytlík s bonbony je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Pytlík s bonbony nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Pytlík s bonbony v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík s bonbony zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Pytlík s bonbony ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pytlík s bonbony ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1145
1280x916
800x572
500x358
160x114

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 79 541 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Pytlík s bonbony je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Létající ryby ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vyzdobený dům zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kaktus ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, free, ilustrace, vektorový obrázek, download, ilustrační obrázek, Pytlík s bonbony, svg, kliparty, Vánoce, grafika, cliparts, klipart, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: office, blog, avatar, profilovka, Instagram, profil, památník, inkscape, pozvánky, kalendář, Adobe Illustrator , Twitter, word, seminární práce, plakáty, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Slepá spravedlnost ke stáhnutí, klipart Tanečnice zdarma nebo ilustrace XML ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.