Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Motocykl, Doprava do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Motocykl zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Motocykl. Pakliže si chcete obrázek Motocykl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Obrázek Motocykl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1019
1280x815
800x510
500x319
160x102

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: MeNext

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Motocykl je v kategorii Vektorové obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mobil zdarma Podívejte se i na ilustrace XLTM ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Harmonika ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, klipart, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, svg, ilustrace, Motocykl, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, free, Motocykl, Doprava

Doporučené použití klipartu: office, časopis, word, PowerPoint, fotokniha, škola, dokumenty, články, corelDraw, seminární práce, webové stránky, pozvánky, textové dokumenty, Adobe Illustrator , profilovka, plakáty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kedluben zdarma, vektor Soudce ke stažení nebo obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.