Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Motocykl (Doprava) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Motocykl zdarma

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Motocykl. Klipart Motocykl je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Motocykl? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Motocykl ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Motocykl ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1019
1280x815
800x510
500x319
160x102

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 97 578 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: MeNext

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Motocykl s jinými lidmi na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Motocykl je v sekci Ilustrační obrázky doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Elasmosaurus ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Černá labuť zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Malé písmeno L ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, kliparty, Doprava, Motocykl, grafika, vektorový obrázek, klipart, zdarma, Motocykl, cliparts, ke stažení, ilustrace, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, články, časopis, openOffice, magazín, vstupenky, fotokniha, fotografie, vizitky, web, Zoner Callisto, video, pozvánky, dokumenty, textové dokumenty, inkscape, profilovka

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Zelený sršeň ke stáhnutí, ilustrace Guinea Bissau ke stáhnutí nebo ilustrace Dětská lokomotiva zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.