Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Horník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horník zdarma ke stažení

Horník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Horník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Horník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1582
1280x1266
800x791
500x494
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Horník patří do sekce Obrázky, kliparty muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kotva zdarma Podívejte se i na vektor Varhany ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, free, cliparts, ilustrace, obrázek, Muži, ke stažení, Horník, svg, Horník, grafika, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, office, avatar, prezentace, blog, PowerPoint, profilovka, Instagram, openOffice, články, Facebook, web, dokumenty, plakát, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Sekačka zdarma, obrázek Ježíš ke stažení nebo klipart Tattoo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.