Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Horník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horník zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Horník. Vektorová ilustrace Horník je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Horník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1582
1280x1266
800x791
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 200 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Horník se nachází v kategorii Vektorové kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harfa ke stažení Podívejte se i na klipart OTS ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Větrák zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, grafika, cliparts, Muži, ke stažení, Horník, vektor, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, Horník, obrázek, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: avatar, inkscape, referáty, prezentace, textové dokumenty, Facebook, web, blog, kalendář, corelDraw, office, Instagram, dokumenty, fotokniha, pozvánky, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Vánoční zvonečky ke stažení, ilustrace Suchoj Su-34 ke stáhnutí nebo vektor Zelené vajíčko zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.