Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Horník, Muži pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Horník zdarma ke stažení

Horník je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Horník je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Horník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Horník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Horník ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1582
1280x1266
800x791
500x494
160x158

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 200 186 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Horník patří do sekce Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Doktor zdarma Podívejte se i na vektor Jelen ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Oranžová složka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Horník, Muži, ilustrace, grafika, Horník, ke stažení, svg, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, vektor, klipart, kliparty, zdarma

Doporučené použití klipartu: dokument, openOffice, plakáty, kalendář, časopis, Facebook, seminární práce, Twitter, profilovka, referáty, plakát, památník, web, textové dokumenty, dokumenty, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektor Ferrari f458 zdarma, obrázek Radiové vlny ke stažení nebo klipart Smajlík lízátko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.