Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krtek, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krtek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Krtek. Stahujte klipart Krtek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Krtek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krtek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Krtek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krtek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1207
1280x965
800x603
500x377
160x121

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 152 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Krtek se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 2019 ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bělorusko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Ledňák obrovský ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, zdarma, Zvířata, klipart, obrázek, svg, Krtek, grafika, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, vektor, Krtek

Doporučené použití klipartu: web, časopis, Twitter, office, škola, dokumenty, Facebook, fotokniha, Instagram, openOffice, dokument, Adobe Illustrator , plakát, referáty, textové dokumenty, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Dýně ke stáhnutí, obrázek Zákaz čůrání zdarma nebo klipart Láhev vína ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.