Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krtek, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krtek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Krtek. Pakliže si chcete obrázek Krtek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krtek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Krtek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krtek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1207
1280x965
800x603
500x377
160x121

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 66 152 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Krtek se nachází v sekci Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace HTML formát ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Atomová elektrárna zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Otázka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zvířata, ke stáhnutí, Krtek, Krtek, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, klipart, zdarma, svg, obrázek, free, vektor, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, Twitter, PowerPoint, webové stránky, plakáty, plakát, blog, časopis, kalendář, profilovka, profil, word, prezentace, fotokniha, dokumenty, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mojžíš ke stáhnutí, ilustrace Zákaz focení zdarma nebo vektor Koza ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.