Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Krtek, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Krtek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Krtek. Stahujte klipart Krtek v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Krtek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krtek zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Krtek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Krtek ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1207
1280x965
800x603
500x377
160x121

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 66 152 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Krtek je v sekci Vektorové kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Růžový diamant ke stažení Podívejte se i na obrázek Rybí kost ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Žabička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, obrázek, klipart, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, Krtek, ilustrační obrázek, vektor, download, free, ke stáhnutí, ke stažení, Zvířata

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, PowerPoint, Pinterest, prezentace, referáty, Twitter, openOffice, fotokniha, profil, blog, profilovka, dokumenty, Instagram, word, kalendář

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Pomeranč ke stažení, klipart HTML ikona ke stáhnutí nebo ilustrace Telefonní budka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.