Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Adventní svícen. Obrázek Adventní svícen je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fuchur

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní svícen je v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Anemometr ke stažení Podívejte se i na obrázek Pokladní ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Světlezelený strom zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, cliparts, ke stažení, kliparty, ke stáhnutí, vektor, ilustrační obrázek, obrázek, download, zdarma, Vánoce, grafika, svg, Adventní svícen

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, fotokniha, prezentace, web, word, dokument, blog, webové stránky, corelDraw, pozvánky, dokumenty, škola, openOffice, inkscape, office

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Golfové vozítko ke stažení, klipart Kravička ke stáhnutí nebo ilustrace Eiffelovka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.