Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Adventní svícen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Adventní svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Adventní svícen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fuchur

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Adventní svícen je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sýkorka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Důchodkyně milují PC zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Znamení váhy ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Vánoce, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, free, zdarma, ilustrace, ke stáhnutí, Adventní svícen, grafika, klipart, obrázek, Adventní svícen, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Facebook, web, dokument, články, prezentace, pozvánky, avatar, office, profilovka, seminární práce, webové stránky, časopis, plakát, Pinterest, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Saranče ke stáhnutí, klipart Smajlík pusa zdarma nebo ilustrace Pilot ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.