Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Adventní svícen (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Adventní svícen. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Adventní svícen ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Fuchur

Potěší nás, pokud budete tento klipart Adventní svícen sdílet s přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Adventní svícen je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Krucifix ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jižní Súdán ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lotos ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Adventní svícen, vektor, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Adventní svícen, klipart, Vánoce, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, obrázek, free, grafika, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, blog, Facebook, články, dokumenty, webové stránky, word, corelDraw, Pinterest, inkscape, plakát, dokument, etikety, pozvánky, textové dokumenty, video

Mezi hezké kresby patří i vektor Kontejnerová loď ke stažení, ilustrace Čokoládové vajíčko ke stažení nebo klipart Sýkorka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.