Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní svícen (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Adventní svícen. Stahujte klipart Adventní svícen v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Adventní svícen? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Fuchur

Sdílejte klipart nazvaný Adventní svícen se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Adventní svícen patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Červené zelí ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saturn zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Grapefruit ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stáhnutí, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, obrázek, grafika, ke stažení, download, Vánoce, Adventní svícen, ilustrační obrázek, free, Adventní svícen

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Adobe Illustrator, časopis, pozvánky, články, PowerPoint, web, video, referáty, inkscape, profil, office, škola, corelDraw, prezentace, památník

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Bobr ke stáhnutí, ilustrace Pitná voda zdarma nebo klipart Žába zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.