Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Adventní svícen (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Adventní svícen bezplatně ke stažení

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Adventní svícen. Obrázek Adventní svícen je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Zamlouvá se vám obrázek Adventní svícen? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Adventní svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Fuchur

Obrázek, klipart pojmenovaný Adventní svícen můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

Vektorový klipart Adventní svícen patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vydra ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jezevčík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Černá vajíčka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ke stažení, vektorový obrázek, zdarma, vektor, grafika, Vánoce, Adventní svícen, ke stáhnutí, cliparts, klipart, obrázek, kliparty, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: vstupenky, web, logo, prezentace, tiskoviny, textové dokumenty, etikety, diplomová práce, katalog, fotografie, corelDraw, dokument, oznámení, Pinterest, letáky, Facebook, plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Bouřka zdarma, obrázek, klipart PDF přípona ke stažení nebo klipart Brad Pitt ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.