Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Adventní svícen (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Adventní svícen. Klipart Adventní svícen je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Adventní svícen ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Fuchur

Obrázek, klipart pojmenovaný Adventní svícen můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Adventní svícen patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hlávkový salát ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Samonavíjecí metr ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velikonoční slepička zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, grafika, download, vektor, free, ilustrační obrázek, Vánoce, ke stažení, svg, obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: diář, inkscape, články, etikety, video, referáty, textové dokumenty, škola, Twitter, corelDraw, office, openOffice, blog, fotokniha, Facebook, časopis

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Lištička zdarma, vektor Dáma z historického módního magazínu ke stáhnutí nebo obrázek Reportérka ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.