Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Adventní svícen, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Adventní svícen zdarma ke stažení

Adventní svícen je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Adventní svícen je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Adventní svícen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Adventní svícen ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Adventní svícen ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x992
1280x793
800x496
500x310
160x99

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 164 349 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Fuchur

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Adventní svícen se nachází v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Havran ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Hranolky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Dánska ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Adventní svícen, kliparty, Adventní svícen, free, svg, Vánoce

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, fotokniha, office, památník, webové stránky, pozvánky, blog, seminární práce, dokumenty, Instagram, prezentace, textové dokumenty, plakáty, profil, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Šikmá věž ke stáhnutí, obrázek Zákaz žebrání zdarma nebo klipart Plameňák ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.