Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červený VW Brouk, Auta zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červený VW Brouk zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Červený VW Brouk. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Červený VW Brouk nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený VW Brouk zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červený VW Brouk ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červený VW Brouk ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x823
1280x658
800x411
500x257
160x82

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 39 028 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: algotruneman

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červený VW Brouk je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Japonská kuchyně ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Robot zdarma Mohl by vás také zajímat vektor BMW touring ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, obrázek, kliparty, Auta, klipart, Červený VW Brouk, vektor, Červený VW Brouk, ke stáhnutí, ke stažení, download, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, dokument, avatar, referáty, Pinterest, openOffice, památník, Twitter, word, Facebook, fotokniha, Instagram, plakát, corelDraw, kalendář, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Xylofon ke stáhnutí, klipart Abakus zdarma nebo ilustrace Lebka elegán ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.