Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Šedivá medúza (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedivá medúza zdarma ke stažení

Šedivá medúza je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Šedivá medúza v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Náš tip. Použijte obrázek Šedivá medúza v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedivá medúza zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Šedivá medúza ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedivá medúza ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1159x1600
927x1280
580x800
362x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 747 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cirenovy

Líbí se vám klipart Šedivá medúza? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Šedivá medúza se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Argentina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kříž ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Afghánka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektor, download, ilustrace, grafika, klipart, Šedivá medúza, cliparts, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Šedivá medúza, free, svg, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: plakát, Facebook, seminární práce, pozvánky, dokument, blog, Instagram, webové stránky, openOffice, plakáty, diář, kalendář, prezentace, etikety, inkscape, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa Německa ke stažení, vektorový obrázek Miluji šachy ke stažení nebo vektorový obrázek Arara ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky najdete také tam.