Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komodský drak, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komodský drak zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Komodský drak. Pakliže si chcete obrázek Komodský drak stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Komodský drak v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komodský drak zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Komodský drak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komodský drak ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 333 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Komodský drak je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Modrý drahokam ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kávovar zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lopata ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Komodský drak, ke stáhnutí, free, klipart, kliparty, download, svg, vektor, Komodský drak, ilustrační obrázek, zdarma, Zvířata, ilustrace, cliparts, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, plakáty, Twitter, webové stránky, avatar, fotokniha, word, inkscape, Adobe Illustrator , Instagram, památník, PowerPoint, seminární práce, corelDraw, plakát, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Kávovar ke stáhnutí, vektor CDR zdarma nebo obrázek Modrý drahokam ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.