Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Komodský drak (Zvířata) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komodský drak zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Komodský drak. Klipart Komodský drak je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komodský drak zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Komodský drak ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komodský drak ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 28 333 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: oksmith

Potěší nás, pokud budete tento klipart Komodský drak sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Komodský drak se nachází v kategorii Kliparty zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slečna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart TEX ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Ovečky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Zvířata, Komodský drak, ke stažení, free, kliparty, download, obrázek, svg, grafika, Komodský drak

Doporučené použití klipartu: kalendář, referáty, diář, inkscape, škola, PowerPoint, etikety, avatar, časopis, Twitter, blog, textové dokumenty, dokument, prezentace, web, eshop

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Hudební složka zdarma, obrázek, klipart Mikroskop ke stáhnutí nebo vektorový klipart Motyčka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.