Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Komodský drak, Zvířata zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Komodský drak zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Komodský drak. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Komodský drak? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komodský drak zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Komodský drak ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Komodský drak ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 333 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Komodský drak je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart 2 Eurocenty ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Isaac Newton zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Kuře na klíček ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektor, klipart, ke stažení, kliparty, Komodský drak, grafika, Zvířata, Komodský drak, obrázek, zdarma, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, blog, inkscape, dokument, časopis, corelDraw, fotokniha, web, word, textové dokumenty, články, plakát, referáty, Facebook, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Pěnkava ke stáhnutí, klipart Pitná voda zdarma nebo ilustrace Lískový ořech ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.