Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3.5 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 3.5 disketa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3.5 disketa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3.5 disketa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3.5 disketa ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3.5 disketa je v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Barack Obama ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Santa v komíně zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Mapa Německa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, 3.5 disketa, kliparty, vektor, 3.5 disketa, free, ilustrace, ke stažení, klipart, svg, grafika, Ostatní

Doporučené použití klipartu: seminární práce, Instagram, PowerPoint, pozvánky, Pinterest, blog, textové dokumenty, plakáty, prezentace, openOffice, webové stránky, škola, plakát, word, časopis, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Svatební dort ke stáhnutí, klipart Gril zdarma nebo ilustrace Socha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.