Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3.5 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 3.5 disketa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3.5 disketa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3.5 disketa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 3.5 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart 3.5 disketa se nachází v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík v pračce ke stažení Podívejte se i na vektor Včela s květinami ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace COM zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, 3.5 disketa, kliparty, vektorový obrázek, svg, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, zdarma, Ostatní, obrázek, grafika, 3.5 disketa

Doporučené použití klipartu: profilovka, dokument, časopis, kalendář, word, profil, PowerPoint, blog, Instagram, Pinterest, Adobe Illustrator , fotokniha, plakáty, webové stránky, pozvánky, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Ďáblík ke stažení, obrázek Gramofonová deska ke stáhnutí nebo klipart Hrábě zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.