Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 3.5 disketa (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

3.5 disketa je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart 3.5 disketa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3.5 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Zaujal vás náš klipart 3.5 disketa? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart 3.5 disketa patří do kategorie Obrázky, kliparty ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Andulky vlnkované ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Meloun cukrový ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žlutá ozdoba zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ke stažení, Ostatní, klipart, free, zdarma, cliparts, ke stáhnutí, 3.5 disketa, grafika, 3.5 disketa, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: diář, profilovka, kalendář, etikety, blog, office, word, Twitter, seminární práce, fotokniha, inkscape, corelDraw, referáty, webové stránky, památník, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Vánoční pudink zdarma, ilustrace Píchačky ke stáhnutí nebo klipart IMG ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.