Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 3.5 disketa (Ostatní) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 3.5 disketa. Pakliže si chcete obrázek 3.5 disketa stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) 3.5 disketa? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3.5 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Sdílejte obrázek, klipart 3.5 disketa s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Vektorový klipart 3.5 disketa je v kategorii Ilustrační kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Strom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Jižní Ameriky ke stažení. Mohl by vás také zajímat klipart Parník ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 3.5 disketa, svg, grafika, free, ke stažení, 3.5 disketa, klipart, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, Adobe Illustrator, PowerPoint, profilovka, dokumenty, fotokniha, časopis, kalendář, diář, inkscape, textové dokumenty, plakáty, office, památník, etikety, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek, klipart Pozorovatelna ke stažení, vektorový obrázek Chatka ke stažení nebo vektorový obrázek MIDI ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.