Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart 3.5 disketa, Ostatní nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný 3.5 disketa. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek 3.5 disketa nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou 3.5 disketa? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 3.5 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: sheikh_tuhin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek 3.5 disketa je v kategorii Vektorové obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Černá stužka zdarma Podívejte se i na obrázek Porsche 911 ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Strašák ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, 3.5 disketa, klipart, kliparty, zdarma, grafika, free, ilustrační obrázek, Ostatní, vektorový obrázek, 3.5 disketa, ke stáhnutí, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Adobe Illustrator , profilovka, památník, Twitter, Pinterest, plakát, fotokniha, word, office, blog, referáty, avatar, články, škola, pozvánky

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Škraboška zdarma, klipart Warszawa 210 ke stažení nebo ilustrace Rodina ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.