Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 3.5 disketa (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný 3.5 disketa. Stahujte klipart 3.5 disketa v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Obrázek 3.5 disketa ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 3.5 disketa ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1561x1600
1249x1280
780x800
488x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 965 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: sheikh_tuhin

Líbí se vám klipart 3.5 disketa? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart 3.5 disketa se nachází v kategorii Kliparty ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ženich ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nepitná voda ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Narozeniny číslo 9 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ostatní, grafika, svg, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, vektor, download, free, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, obrázek, 3.5 disketa, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Facebook, inkscape, škola, Pinterest, webové stránky, diář, openOffice, web, články, plakáty, eshop, profil, Instagram, wordpress, profilovka, fotokniha

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zelená oliva ke stažení, obrázek, klipart Barack Obama ke stažení nebo vektorový klipart Gorila ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.