Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ametyst, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ametyst zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ametyst. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ametyst ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 449 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ametyst je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Tchaj-wanu ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Mapa Laosu zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Nikaragua ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, grafika, download, vektor, kliparty, Ametyst, Láska, Ametyst, ke stažení, klipart, obrázek, cliparts, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokument, škola, pozvánky, památník, Adobe Illustrator , Twitter, webové stránky, referáty, časopis, inkscape, corelDraw, word, kalendář, Facebook, plakát, seminární práce

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Červené R ke stáhnutí, klipart Mapa Súdánu zdarma nebo ilustrace Mapa Burkina Faso ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.