Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ametyst (Láska) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ametyst bezplatně ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Ametyst. Vektorový obrázek Ametyst jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ametyst ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 449 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Deluge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ametyst sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Ametyst patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Bill Clinton ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Boží oko zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, svg, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, free, klipart, ilustrační obrázek, grafika, Ametyst, cliparts, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, Instagram, video, referáty, vizitky, openOffice, kalendář, Twitter, wordpress, eshop, prezentace, corelDraw, bakalářská práce, vstupenky, Zoner Callisto, fotografie, plakát

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Mixer zdarma, ilustrace Žiletkový holící strojek ke stažení nebo obrázek Křepel kalifornský ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.