Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ametyst, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ametyst zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Ametyst. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Ametyst. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Ametyst v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ametyst ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 449 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ametyst je v kategorii Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pí ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Kostýmy zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Raketa H-IIB ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Láska, vektor, ke stáhnutí, ke stažení, download, obrázek, Ametyst, Ametyst, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, svg, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, pozvánky, blog, Facebook, corelDraw, Instagram, webové stránky, seminární práce, památník, web, inkscape, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek ODG ke stáhnutí, klipart Piškotový dort zdarma nebo ilustrace Pryšec nádherný ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.