Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Ametyst (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ametyst zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Ametyst. Pakliže si chcete obrázek Ametyst stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Ametyst? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Ametyst ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 20 449 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Deluge

Potěší nás, pokud budete tento klipart Ametyst sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Ametyst je v kategorii Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Muffin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Croissant ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Květák zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, Ametyst, svg, Láska, klipart, obrázek, free, Ametyst, ke stáhnutí, vektor, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, kalendář, fotokniha, Adobe Illustrator, diář, video, inkscape, škola, office, referáty, profil, PowerPoint, seminární práce, eshop, openOffice, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Mapa Kosova zdarma, obrázek Strašidelný les ke stáhnutí nebo vektor Oběšenec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.