Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ametyst, Láska do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ametyst zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ametyst. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ametyst ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ametyst ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 449 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ametyst patří do sekce Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čaj s cukrem zdarma Podívejte se i na vektor Smajlík duch ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Německý voják ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, ilustrační obrázek, download, vektor, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Ametyst, obrázek, kliparty, Ametyst, grafika, free, Láska, klipart

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , office, články, památník, dokumenty, textové dokumenty, pozvánky, inkscape, corelDraw, Pinterest, webové stránky, škola, profil, blog, plakát, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Složka s obrázky zdarma, obrázek Maorský dům ke stažení nebo klipart Karty kára ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.