Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poutník s křížem, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poutník s křížem zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Poutník s křížem. Stahujte klipart Poutník s křížem v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Poutník s křížem lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poutník s křížem zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Poutník s křížem ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poutník s křížem ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: kisanti

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Poutník s křížem patří do sekce Kliparty náboženství ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Brýlatý smajlík zdarma Podívejte se i na vektor Srdce s květinami ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace APP ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, download, Poutník s křížem, cliparts, ilustrační obrázek, obrázek, Náboženství, zdarma, grafika, klipart, kliparty, vektorový obrázek, Poutník s křížem, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, inkscape, plakát, články, Instagram, seminární práce, prezentace, škola, blog, pozvánky, openOffice, plakáty, PowerPoint, Facebook, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zákaz spinnerů zdarma, obrázek Myš ke stažení nebo klipart Vlha pestrá ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.