Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zapalovací svíčka (Auta) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Zapalovací svíčka zdarma ke stažení

Zapalovací svíčka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Zapalovací svíčka v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovací svíčka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zapalovací svíčka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zapalovací svíčka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

453x1600
363x1280
227x800
142x500
45x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 845 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: algotruneman

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zapalovací svíčka s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Obrázek Zapalovací svíčka se nachází v sekci Ilustrační kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Regiony Španělska ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Abstraktní květ zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Galileo Galilei ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, grafika, svg, download, Zapalovací svíčka, cliparts, vektor, Zapalovací svíčka, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Auta, zdarma

Doporučené použití klipartu: pozvánky, inkscape, PowerPoint, magazín, Pinterest, tiskoviny, seminární práce, Twitter, letáky, manuály, časopis, corelDraw, dokumenty, katalog, bakalářská práce, vizitky, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Domácí adresář ke stáhnutí, obrázek, klipart Mapa Floridy ke stažení nebo vektorový obrázek Rádio zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.