Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Záchranka (Auta) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Záchranka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Záchranka. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Záchranka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Záchranka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pointal

Sdílejte obrázek, klipart Záchranka s kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Záchranka je v sekci Vektorové kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kovová píšťalka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pařáty smrtky ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Voltmetr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, klipart, download, grafika, svg, Záchranka, Záchranka, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, Auta, zdarma

Doporučené použití klipartu: fotokniha, dokument, referáty, corelDraw, video, seminární práce, web, diář, blog, Pinterest, plakáty, časopis, škola, PowerPoint, wordpress, office

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Červené I zdarma, vektor Zastávka MHD ke stáhnutí nebo obrázek Radiace ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.