Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Záchranka (Auta) pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Záchranka k bezplatnému stažení

Záchranka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Vektorový obrázek Záchranka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Klipart Záchranka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pointal

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Záchranka s dalšími osobami na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

Vektorový obrázek Záchranka je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Zlaté T ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Modrý vláček zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek PET láhev ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ilustrační obrázek, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, svg, ke stáhnutí, cliparts, Záchranka, kliparty, free, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: plakát, Zoner Callisto, blog, avatar, letáky, škola, inkscape, bakalářská práce, prezentace, PowerPoint, Facebook, deníček, wordpress, oznámení, dokument, eshop, brožury

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Tropická rybka ke stáhnutí, obrázek, klipart Myš ke stažení nebo vektor Atlas velký zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.