Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Záchranka, Auta pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Záchranka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Záchranka. Klipart Záchranka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Záchranka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pointal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Záchranka patří do sekce Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Malcolm X zdarma Podívejte se i na vektor Cibule ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace JFK ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, obrázek, kliparty, svg, cliparts, download, ke stáhnutí, ke stažení, Záchranka, vektorový obrázek, Záchranka, zdarma, Auta, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: články, časopis, dokument, referáty, corelDraw, textové dokumenty, openOffice, blog, word, Adobe Illustrator , prezentace, inkscape, webové stránky, PowerPoint, web, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zelené vajíčko zdarma, obrázek Adventní svíčky ke stažení nebo klipart Tukan ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.