Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Záchranka, Auta pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Záchranka zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Záchranka. Klipart Záchranka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Záchranka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Záchranka ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1220
1280x976
800x610
500x381
160x122

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 257 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pointal

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Záchranka je v sekci Ilustrační kliparty auta ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno P ke stažení Podívejte se i na obrázek Mil Mi-24 ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Strašák na poli zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Záchranka, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, free, obrázek, Záchranka, ke stáhnutí, svg, download, zdarma, vektor, klipart, kliparty, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, kalendář, blog, pozvánky, profilovka, referáty, škola, avatar, Instagram, Twitter, openOffice, plakát, památník, dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kytky ke stažení, klipart Rýžovar ke stáhnutí nebo ilustrace Skarab zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.