Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modročerná stuha (Symboly) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modročerná stuha zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modročerná stuha. Kreslená ilustrace Modročerná stuha je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Modročerná stuha v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modročerná stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modročerná stuha ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modročerná stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

856x1600
685x1280
428x800
267x500
86x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 846 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Modročerná stuha s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Modročerná stuha je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lyžař ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kometa zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Stromeček s dárky ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Symboly, Modročerná stuha, klipart, zdarma, Modročerná stuha, obrázek, svg, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, web, word, PowerPoint, časopis, Facebook, dokumenty, etikety, inkscape, kalendář, wordpress, plakáty, corelDraw, avatar, profilovka, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Kolouch ke stáhnutí, vektorový obrázek Narozeninové číslo 8 zdarma nebo vektorový obrázek Betlém zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.