Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modročerná stuha (Symboly) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Modročerná stuha stahujte zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Modročerná stuha. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Modročerná stuha? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modročerná stuha zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modročerná stuha ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modročerná stuha ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

856x1600
685x1280
428x800
267x500
86x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 846 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Modročerná stuha? Pak se podělte s rodinou a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový klipart Modročerná stuha je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Duch ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pí ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Znak beran ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, vektorový obrázek, obrázek, Modročerná stuha, Modročerná stuha, download, klipart, zdarma, kliparty, free, vektor, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: logo, brožury, Zoner Callisto, dokumenty, škola, letáky, fotografie, plakáty, prezentace, časopis, Instagram, web, office, diář, manuály, fotokniha, dokument

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Dítě v kostýmu ke stažení, ilustrace Kuchyňská váha ke stáhnutí nebo vektor Betonové svodidlo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.