Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Svařák, Nápoje nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Svařák zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Svařák. Kreslená ilustrace Svařák je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Svařák lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svařák zdarma ke stažení, Nápoje vektor do vašich dokumentů

Klipart Svařák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Svařák ke stažení, Nápoje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1313x1600
1051x1280
657x800
411x500
131x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 48 852 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Svařák se nachází v kategorii Vektorové kliparty nápoje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Longan ke stažení Podívejte se i na klipart Horské kolo ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dřevěný kolíček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, free, Svařák, klipart, ke stažení, cliparts, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, vektorový obrázek, Svařák, zdarma, vektor, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, avatar, plakát, PowerPoint, časopis, textové dokumenty, fotokniha, web, prezentace, dokumenty, word, seminární práce, webové stránky, profilovka, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Kojenec ke stažení, ilustrace Zlatý robot ke stáhnutí nebo vektor Land Cruiser zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.