Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdce z duhy, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdce z duhy. Klipart Srdce z duhy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Srdce z duhy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce z duhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1595
1280x1276
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdce z duhy je v sekci Obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Žížala ke stažení Podívejte se i na obrázek Monstrance ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Josif Stalin zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, ilustrace, obrázek, Srdce z duhy, klipart, zdarma, ilustrační obrázek, download, ke stažení, kliparty, Láska, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Srdce z duhy

Doporučené použití klipartu: Instagram, referáty, seminární práce, články, dokument, corelDraw, profilovka, openOffice, plakát, Twitter, fotokniha, časopis, office, pozvánky, inkscape, web

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Mapa Nevady ke stažení, klipart Vánoční ozdoby ke stáhnutí nebo ilustrace Velikonoční blahopřání zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.