Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce z duhy (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení

Srdce z duhy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Srdce z duhy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Srdce z duhy? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce z duhy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1595
1280x1276
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Srdce z duhy s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový obrázek Srdce z duhy se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Buldok ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stalin zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Světlezelená mašle ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, Srdce z duhy, free, grafika, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, cliparts, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, corelDraw, kalendář, památník, Pinterest, profil, prezentace, office, video, Instagram, wordpress, časopis, fotokniha, dokument, referáty, Twitter

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Květy ke stáhnutí, vektorový obrázek Sobi zdarma nebo vektorový obrázek Červené S zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.