Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdce z duhy, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdce z duhy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce z duhy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce z duhy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1595
1280x1276
800x797
500x498
160x159

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Srdce z duhy se nachází v sekci Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kružítko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Červené Y zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Růžové stuhy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, Srdce z duhy, klipart, free, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stažení, obrázek, cliparts, kliparty, svg, Srdce z duhy, vektor

Doporučené použití klipartu: profil, office, plakát, fotokniha, PowerPoint, avatar, blog, Twitter, referáty, pozvánky, profilovka, web, openOffice, články, Instagram, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vánoční dárky ke stáhnutí, obrázek Papuchalk zdarma nebo klipart Indie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.