Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Srdce z duhy (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Srdce z duhy. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Srdce z duhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1595
1280x1276
800x797
500x498
160x159

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 849 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Srdce z duhy? Potom se podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Srdce z duhy je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Napoleon Bonaparte ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Notebook ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor CSS ikona zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, kliparty, svg, vektor, Srdce z duhy, ke stažení, ilustrace, klipart, Srdce z duhy, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, Láska

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakát, škola, diář, památník, textové dokumenty, fotokniha, corelDraw, časopis, Twitter, plakáty, video, web, Adobe Illustrator, wordpress, office

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Vajíčka zdarma, vektorový klipart Automatická pračka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart PPTX ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.