Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdce z duhy, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Srdce z duhy. Klipart Srdce z duhy je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Srdce z duhy v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Srdce z duhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1595
1280x1276
800x797
500x498
160x159

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Srdce z duhy patří do sekce Ilustrační obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sedmikráska zdarma Podívejte se i na klipart Skladiště ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek TS ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Srdce z duhy, ilustrace, Láska, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, download, kliparty, Srdce z duhy, vektorový obrázek, vektor, cliparts, grafika, zdarma, klipart

Doporučené použití klipartu: web, články, kalendář, profilovka, Pinterest, památník, textové dokumenty, Facebook, plakáty, webové stránky, pozvánky, inkscape, časopis, Instagram, word, plakát

Mezi hezké kresby patří i klipart Pí zdarma, ilustrace Atomová elektrárna ke stažení nebo vektor Žehlička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.