Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Srdce z duhy, Láska nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Srdce z duhy. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Srdce z duhy nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Srdce z duhy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Srdce z duhy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1595
1280x1276
800x797
500x498
160x159

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 849 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Srdce z duhy je v sekci Vektorové kliparty láska ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kuba ke stažení Podívejte se i na obrázek Zipový jezdec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Valentýnské přání zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Srdce z duhy, download, vektor, ilustrační obrázek, free, ilustrace, obrázek, Láska, svg, zdarma, Srdce z duhy

Doporučené použití klipartu: word, blog, dokument, profil, fotokniha, prezentace, plakát, inkscape, corelDraw, pozvánky, dokumenty, avatar, Pinterest, seminární práce, textové dokumenty, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Jimmy Carter ke stažení, klipart Přípona CSS ke stáhnutí nebo ilustrace Pravoslavný kostel zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.