Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hnědý motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hnědý motýl zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Hnědý motýl. Pakliže si chcete obrázek Hnědý motýl stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hnědý motýl lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hnědý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Potěší nás, pokud budete tento klipart Hnědý motýl sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Hnědý motýl je v kategorii Obrázky hmyz ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Blondýna ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Kosova ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Kondor zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrace, svg, ke stáhnutí, vektor, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, download, obrázek, Hnědý motýl, cliparts, Hnědý motýl, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: office, referáty, PowerPoint, seminární práce, kalendář, web, Adobe Illustrator, webové stránky, dokument, etikety, Twitter, openOffice, plakát, prezentace, profilovka, wordpress

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Durian zdarma, obrázek Desetieurovka ke stáhnutí nebo vektor Ryba ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.