Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hnědý motýl (Hmyz) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hnědý motýl zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Hnědý motýl. Obrázek Hnědý motýl je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Klipart Hnědý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Hnědý motýl) můžete sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový obrázek Hnědý motýl patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Paul von Hindenburg ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz fotografování ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lýkohub ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, Hnědý motýl, Hnědý motýl, ke stažení, Hmyz, free, klipart, download, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, corelDraw, plakáty, pozvánky, avatar, profilovka, Adobe Illustrator, blog, plakát, památník, etikety, seminární práce, video, časopis, office, word

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Narozeninové číslo 0 ke stažení, vektor Digitální číslo 1 ke stažení nebo obrázek 10 Eurocentů ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.