Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hnědý motýl (Hmyz) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hnědý motýl stahujte zdarma

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Hnědý motýl. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý motýl zdarma ke stažení, Hmyz vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hnědý motýl ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědý motýl ke stažení, Hmyz vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1100
1280x880
800x550
500x344
160x110

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 64 626 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Firkin

Tento obrázek s názvem (Hnědý motýl) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Hnědý motýl patří do sekce Vektorové kliparty hmyz ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kompas ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Drink ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lyžařka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, Hmyz, ke stáhnutí, svg, vektor, klipart, Hnědý motýl, cliparts, zdarma, free, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: avatar, logo, Adobe Illustrator, dokument, diář, Zoner Callisto, Pinterest, etikety, vstupenky, články, web, deníček, bakalářská práce, škola, plakát, textové dokumenty, video

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Jahody ke stažení, obrázek Blijící smajlík zdarma nebo obrázek Strašidelný hrad ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si jedno z uvedených rozlišení a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.