Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zavírací špendlíky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zavírací špendlíky. Klipart Zavírací špendlíky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zavírací špendlíky? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zavírací špendlíky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cyberscooty

Tento obrázek s názvem (Zavírací špendlíky) můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Zavírací špendlíky je v sekci Obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart EXE ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ruce ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Jennifer Lopez zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, vektorový obrázek, zdarma, klipart, Zavírací špendlíky, ilustrační obrázek, free, ilustrace, download, grafika, svg, ke stažení, obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: fotokniha, plakát, škola, plakáty, etikety, seminární práce, Pinterest, Adobe Illustrator, word, office, web, eshop, referáty, památník, video, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Černý kůň zdarma, obrázek Klokan ke stáhnutí nebo vektor Pražená kukuřice ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.