Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zavírací špendlíky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zavírací špendlíky. Klipart Zavírací špendlíky je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zavírací špendlíky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 074 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cyberscooty

Zaujal vás náš klipart Zavírací špendlíky? Potom se podělte s jinými lidmi na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Klipart Zavírací špendlíky se nachází v sekci Ilustrační kliparty nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Skotský teriér ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Holicí strojek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Oranžová medúza zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, grafika, ke stáhnutí, zdarma, svg, vektorový obrázek, ilustrace, Zavírací špendlíky, ilustrační obrázek, Zavírací špendlíky, klipart, ke stažení, obrázek, kliparty, Nástroje

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, časopis, word, web, památník, webové stránky, video, plakáty, etikety, inkscape, profil, PowerPoint, avatar, dokument, wordpress

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Smažené krevety zdarma, vektorový obrázek Čekárna ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Sašimi ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.