Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zavírací špendlíky (Nástroje) zdarma

Obrázek, klipart Zavírací špendlíky zdarma

Nacházíte se na podstránce, která obsahuje vektorový klipart s výstižným názvem Zavírací špendlíky. Obrázek Zavírací špendlíky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zavírací špendlíky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zavírací špendlíky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 074 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cyberscooty

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zavírací špendlíky s jinými lidmi na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

Klipart Zavírací špendlíky je v kategorii Vektorové obrázky nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Podzimní strom ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Digitální znak E zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Tlakový hrnec ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, Zavírací špendlíky, ke stáhnutí, cliparts, kliparty, Zavírací špendlíky, grafika, free, klipart, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektorový obrázek, Nástroje

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, logo, památník, pozvánky, dokument, katalog, fotografie, webové stránky, plakát, avatar, openOffice, vstupenky, škola, kalendář, eshop, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový klipart Mokré jablko ke stáhnutí, vektorový klipart Svět zdarma nebo obrázek, klipart Rakousko zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro Office zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.