Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zavírací špendlíky (Nástroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Zavírací špendlíky. Vektorový obrázek Zavírací špendlíky je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Zavírací špendlíky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zavírací špendlíky ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1498
1280x1198
800x749
500x468
160x150

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 074 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cyberscooty

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Zavírací špendlíky se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Zavírací špendlíky patří do sekce Vektorové kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ježovka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hrozen zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Experiment ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, cliparts, zdarma, kliparty, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, download, Nástroje, vektorový obrázek, free, Zavírací špendlíky, Zavírací špendlíky, vektor

Doporučené použití klipartu: fotokniha, škola, Twitter, webové stránky, časopis, openOffice, pozvánky, textové dokumenty, Adobe Illustrator, avatar, profil, plakát, office, Facebook, web, word

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Zlatý dolar ke stáhnutí, vektor Strom z kuliček zdarma nebo obrázek Katarina Pudar zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.