Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drahokamy, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drahokamy zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Drahokamy. Kreslená ilustrace Drahokamy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drahokamy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1375
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mystica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Drahokamy je v kategorii Obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malina ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Straka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zlatý prsten ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, kliparty, klipart, grafika, Drahokamy, download, ilustrace, free, obrázek, Láska, svg, zdarma, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: památník, časopis, textové dokumenty, webové stránky, web, prezentace, word, PowerPoint, fotokniha, referáty, kalendář, inkscape, profilovka, články, avatar, Pinterest

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ďáblík ke stáhnutí, klipart PSD zdarma nebo ilustrace Rouška ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.