Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Drahokamy (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drahokamy zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Drahokamy. Vektorový obrázek Drahokamy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drahokamy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1375
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 428 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mystica

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Drahokamy s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Klipart Drahokamy patří do sekce Vektorové kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přáníčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Puzzle zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Gloxinie ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Láska, zdarma, free, download, ilustrace, vektor, vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, grafika, klipart, Drahokamy, Drahokamy, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator, články, Instagram, diář, Pinterest, plakát, časopis, Twitter, blog, word, kalendář, web, pozvánky, PowerPoint, profilovka, webové stránky

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Šampaňské ke stáhnutí, vektor Tuňák obecný zdarma nebo obrázek Segway zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.