Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Drahokamy (Láska) do dokumentů, památníků, fotoknih zdarma ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drahokamy k bezplatnému stažení

Zajímavý klipart (vektorový) obrázek. Jeho jméno je Drahokamy. Kreslená ilustrace Drahokamy je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tenhle obrázek lze využít především v powerpointových prezentacích, v internetových www stránkách, ve Wordu, Excelu, PowerPointu. Můžete provádět úpravy obrázku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Drahokamy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1375
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 428 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: mystica

Sdílejte klipart nazvaný Drahokamy s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Vektorový obrázek Drahokamy je v kategorii Vektorové obrázky láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Basa ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Palačinka zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Masožravá kytka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ke stažení, Drahokamy, zdarma, svg, Drahokamy, free, vektorový obrázek, obrázek, grafika, ke stáhnutí, vektor, Láska, kliparty, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: diář, Instagram, tiskoviny, fotografie, avatar, prospekty, letáky, škola, koláž, dokumenty, etikety, magazín, word, web, pozvánky, textové dokumenty, Zoner Callisto

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový klipart Červené V ke stáhnutí, ilustrace Dřevěná přepravka ke stáhnutí nebo obrázek, klipart Toyota Hilux zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro Office zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.