Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drahokamy, Láska nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drahokamy zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Drahokamy. Vektorová ilustrace Drahokamy je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Drahokamy lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Drahokamy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1375
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mystica

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Drahokamy patří do sekce Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Elektrický hrnec zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční bota ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Voda ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Drahokamy, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, free, obrázek, Drahokamy, kliparty, klipart, ke stáhnutí, grafika, ilustrace, svg

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, Twitter, kalendář, prezentace, corelDraw, pozvánky, články, škola, památník, Pinterest, PowerPoint, profil, Instagram, avatar, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Viktorie královská zdarma, ilustrace Znak býk ke stažení nebo vektor Digitální znak U ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.