Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drahokamy (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drahokamy zdarma ke stažení

Drahokamy je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorový obrázek Drahokamy je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drahokamy ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1375
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 428 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: mystica

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Drahokamy s vašimi přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový klipart Drahokamy patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Manny Pacquiao ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz marihuany ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Benito Mussolini ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, free, grafika, klipart, obrázek, vektor, Láska, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, Drahokamy, ilustrace, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, etikety, profilovka, kalendář, dokument, openOffice, články, wordpress, diář, Facebook, video, corelDraw, blog, fotokniha, seminární práce, škola

Mezi hezké kresby patří i vektor 3D smajlík ke stažení, ilustrace Pošťák ke stažení nebo klipart Barevné listí ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.