Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drahokamy (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drahokamy zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Drahokamy. Stahujte klipart Drahokamy v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drahokamy ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drahokamy ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1375
1280x1100
800x687
500x430
160x137

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 428 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: mystica

Tento obrázek s názvem (Drahokamy) můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Drahokamy je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tři králové ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jarní květiny zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pstruh duhový ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Drahokamy, Láska, klipart, free, obrázek, Drahokamy, cliparts, ilustrační obrázek, ilustrace, kliparty, vektorový obrázek, vektor, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, PowerPoint, Facebook, eshop, Instagram, wordpress, časopis, fotokniha, referáty, inkscape, prezentace, profilovka, word, video, Pinterest, kalendář

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Pitná voda ke stáhnutí, vektorový obrázek Loď zdarma nebo vektorový obrázek Autíčka zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.