Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlaté B (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté B zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Zlaté B. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Zlaté B v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté B zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté B ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté B ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 309 641 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte klipart nazvaný Zlaté B s dalšími lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Zlaté B je v kategorii Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Krocan ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Azurová mašle zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Atari Lynx ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, free, vektor, Zlaté B, obrázek, ilustrace, Symboly, cliparts, Zlaté B, grafika, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma

Doporučené použití klipartu: video, referáty, corelDraw, škola, Pinterest, články, fotokniha, office, Facebook, profil, PowerPoint, plakáty, word, prospekty, tiskoviny, magazín, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektorový obrázek Zelený drahokam ke stáhnutí, obrázek, klipart Matka Tereza zdarma nebo vektor Marakas zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.