Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlaté B (Symboly) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté B bezplatně ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Zlaté B. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Zlaté B ve formátu SVG. Tento obrázek lze použít v powerpointových prezentacích, v html webových stránkách, v textových editorech a tabulkových procesorech (typu excel). Lze jej upravovat a přizpůsobovat pro jiné účely.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté B zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté B ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté B ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1572x1600
1257x1280
786x800
491x500
157x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 309 641 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Zlaté B? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Vektorový klipart Zlaté B patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Srdce s květinami ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kokos ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Tank zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Symboly, cliparts, ilustrace, vektor, free, kliparty, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, Zlaté B, svg, klipart, Zlaté B, zdarma

Doporučené použití klipartu: logo, prospekty, Twitter, office, dokument, Pinterest, bakalářská práce, wordpress, články, památník, avatar, brožury, webové stránky, Zoner Callisto, video, deníček, pozvánky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Pohřebák zdarma, obrázek, klipart Matka Tereza zdarma nebo obrázek Královna ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.