Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barevné hvězdičky (Vánoce) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Barevné hvězdičky bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevné hvězdičky. Obrázek Barevné hvězdičky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné hvězdičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 448 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: cgillis73

Obrázek, klipart pojmenovaný Barevné hvězdičky můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Barevné hvězdičky je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Gorila ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Krucifix ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Žlutý stromeček zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Barevné hvězdičky, vektor, kliparty, zdarma, ke stažení, Vánoce, svg, vektorový obrázek, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika, free, obrázek, download, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: web, vizitky, fotografie, inkscape, plakát, oznámení, prospekty, textové dokumenty, etikety, office, Adobe Illustrator, manuály, profilovka, dokument, profil, seminární práce, video

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Vysmátá blondýna zdarma, klipart Čarodějnice ke stažení nebo ilustrace Slíva ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem na jeden z uvedených rozměrů si vyberete požadovanou velikost obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej využít k jakémukoliv účelu. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.