Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevné hvězdičky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Barevné hvězdičky. Obrázek Barevné hvězdičky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Barevné hvězdičky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 448 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cgillis73

Obrázek, klipart pojmenovaný Barevné hvězdičky můžete sdílet s blízkými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart Barevné hvězdičky se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sherlock Holmes ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednorožec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Motorovka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ke stáhnutí, download, svg, obrázek, vektor, klipart, ilustrační obrázek, kliparty, zdarma, Vánoce, ilustrace, free, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Facebook, webové stránky, pozvánky, word, textové dokumenty, Pinterest, office, Adobe Illustrator, prezentace, články, seminární práce, dokumenty, inkscape, eshop, dokument, diář

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Džentlmen zdarma, obrázek, klipart Balalajka ke stáhnutí nebo vektorový klipart Tiskárna ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory jsou tam k dispozici ke stažení.