Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Barevné hvězdičky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Barevné hvězdičky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Barevné hvězdičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 448 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cgillis73

Sdílejte klipart nazvaný Barevné hvězdičky s vašimi přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Barevné hvězdičky se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mikro SD karta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čokoládový zajíc zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Futomaki ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrační obrázek, free, ke stáhnutí, kliparty, Vánoce, klipart, Barevné hvězdičky, svg, ke stažení, grafika, vektorový obrázek, download, zdarma, Barevné hvězdičky

Doporučené použití klipartu: office, video, etikety, plakáty, word, časopis, inkscape, památník, kalendář, Pinterest, openOffice, Facebook, avatar, Adobe Illustrator, články, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart SVG ke stáhnutí, vektorový obrázek Hřbitov zdarma nebo vektorový obrázek Rozkvetlá třešeň zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.