Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Barevné hvězdičky (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Barevné hvězdičky. Klipart Barevné hvězdičky je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Barevné hvězdičky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevné hvězdičky ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 448 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cgillis73

Sdílejte obrázek, klipart Barevné hvězdičky s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Barevné hvězdičky je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Počítadlo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zahradní bazén zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace 100 Euro ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, ke stažení, Barevné hvězdičky, svg, vektor, free, obrázek, vektorový obrázek, Vánoce, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakáty, avatar, web, corelDraw, openOffice, Facebook, inkscape, prezentace, seminární práce, webové stránky, profil, dokumenty, památník, blog, diář

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Neptun ke stáhnutí, klipart Pákové kleště zdarma nebo ilustrace Světlemodrý stromek zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.