Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Skejťák, Muži nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Skejťák zdarma ke stažení

Skejťák je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vektorová ilustrace Skejťák je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skejťák zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Skejťák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Skejťák ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1386
1280x1108
800x693
500x433
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 741 801 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hotta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Skejťák je v kategorii Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vitamín B1 zdarma Podívejte se i na obrázek Helikónie ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kytka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, cliparts, zdarma, klipart, ke stažení, vektorový obrázek, Muži, grafika, download, Skejťák, Skejťák, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: památník, plakáty, blog, Twitter, openOffice, prezentace, office, fotokniha, škola, web, profil, Instagram, Facebook, referáty, PowerPoint, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Myanmar zdarma, klipart 2 Eurocenty ke stažení nebo ilustrace Mapa Utahu ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.