Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutý zvýrazňovač, Nástroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Žlutý zvýrazňovač. Klipart Žlutý zvýrazňovač je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Náš tip. Použijte obrázek Žlutý zvýrazňovač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutý zvýrazňovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý zvýrazňovač ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
594x800
371x500
119x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 292 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Astro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutý zvýrazňovač je v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zmrzlinový pohár zdarma Podívejte se i na ilustrace Opička ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart PDF dokument ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Nástroje, klipart, kliparty, vektor, ilustrace, free, Žlutý zvýrazňovač, zdarma, download, ke stažení, vektorový obrázek, svg, grafika, Žlutý zvýrazňovač, obrázek

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, Instagram, textové dokumenty, fotokniha, word, plakáty, corelDraw, profilovka, avatar, plakát, office, inkscape, web, profil, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Benzínový zapalovač zdarma, vektor Tanzanie ke stažení nebo obrázek Zlá domina ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.