Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Žlutý zvýrazňovač (Nástroje) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Žlutý zvýrazňovač. Stahujte soubor Žlutý zvýrazňovač ve formátu SVG, který je oblíbeným nástrojem pro zobrazování dvourozměrné grafiky, grafů a ilustrací na webových stránkách. Vektorový soubor lze navíc zvětšit nebo zmenšit bez ztráty kvality. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutý zvýrazňovač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý zvýrazňovač ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1188x1600
950x1280
594x800
371x500
119x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 292 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Astro

Tento obrázek s názvem (Žlutý zvýrazňovač) můžete sdílet s dalšími osobami na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

Vektorový obrázek Žlutý zvýrazňovač se nachází v kategorii Kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Černý drak ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jordánsko ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Schody nahoru ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, download, Žlutý zvýrazňovač, Žlutý zvýrazňovač, cliparts, svg, kliparty, vektor, free, zdarma, ke stažení, Nástroje

Doporučené použití klipartu: etikety, diář, letáky, pozvánky, eshop, Facebook, články, blog, inkscape, textové dokumenty, deníček, referáty, profil, katalog, oznámení, škola, plakát

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Lučištník ke stažení, vektor Tarantule ke stažení nebo vektorový klipart Dort ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku najdete také tam.