Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Štěkající pes (Zvířata) zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štěkající pes zadarmo ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Štěkající pes. Pakliže si chcete obrázek Štěkající pes stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Obrázek můžete použít v powerpointových prezentacích, na web stránkách, v textových editorech nebo v elektronických tabulkových procesorech typu excelu. Lze jej libovolně pozměnit dle vašich potřeb.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěkající pes zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Štěkající pes ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štěkající pes ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x742
1280x594
800x371
500x232
160x74

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 374 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte obrázek, klipart Štěkající pes s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Štěkající pes se nachází v sekci Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno D ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Papež zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Pošťák ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Štěkající pes, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Štěkající pes, svg, ilustrace, kliparty, grafika, ke stažení, free, Zvířata, vektor, cliparts, zdarma, download

Doporučené použití klipartu: katalog, diplomová práce, profilovka, avatar, plakáty, brožury, logo, Instagram, eshop, fotokniha, wordpress, památník, manuály, openOffice, etikety, vizitky, Adobe Illustrator

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Zlaté W ke stáhnutí, obrázek, klipart Datel ke stažení nebo vektorový obrázek Velikonoční mazanec zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.